fbpx

Blog

Home » Blog

Usługi fryzjerskie.

Czego pragną mężczyźni?

Na pozór trudne pytanie ale my znamy odpowiedź – nasze usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne.

Kompleksowe miejsce gdzie znajdziesz: usługi fryzjerskie, barberskie i kosmetyczne.

Daliśmy Klientom Fabryki Diamentów w Koninie — mężczyznom kompleksowe miejsce w zakresie usług fryzjerskich, barberskich i kosmetycznych, którego do tej pory nie było w Koninie.

W naszej ofercie znajdują się:

  • męskie cięcie,
  • junior cięcie,
  • szlifowanie brody,
  • golenie twarzy brzytwą,
  • golenie głowy brzytwą,
  • przycięcie wąsa,
  • farbowanie włosów,
Czytaj więcej

Zadbajcie o swoje włosy, brody, zarosty.

Tak to u nas wygląda… prawda, że jest MEGA!
ZAPRASZAMY WAS DO NAS! Zadbajcie o swoje włosy, brody, zarosty, dłonie, stopy, twarze i ciało. Zobaczycie, że można inaczej korzystać z usług fryzjera, barbera i kosmetyczki niż do tej pory. Umów się przez www.moment.pl


MĘSKIE CIĘCIE mycie, strzyżenie, masaż głowy podstawowy, modelowanie
MASAŻ GŁOWY WYDŁUŻONY
JUNIOR CIĘCIE
OSZLIFOWANA BRODA pełna stylizacja brody
GOLENIE TWARZY BRZYTWĄ olej, gorący ręcznik, balsam

oraz wiele innych usług dostępnych…

Czytaj więcej

Poznajcie Lenę

Poznajcie Lenę. Lena jest fryzjerem w Fabryce Diamentów Miła, uśmiechnięta i dobrze się z nią rozmawia. Przy okazji dobrze obcina
Umawiajcie się na wizytę przez moment.pl
Do zobaczenia u nas w salonie

Czytaj więcej
Elektroporacja mikroiglowa- innowacja w kosmetologii i trychologii

Elektroporacja mikroiglowa

Elektroporacja mikroiglowa- innowacja w kosmetologii i trychologii

 

Co to w ogóle jest elektroporacja mikroiglowa? Jest to technika łącząca nakłucia oraz wtłaczanie preparatów w głąb skóry za pomocą prądu. Myślisz sobie po co mi to albo nie jest mi to do niczego potrzebne. A jednak jest to najlepszy zabieg jaki możesz podarować swojej skórze i jednocześnie najefektywniejszy.

Co daje elektroporacja mikroiglowa? Przede wszystkim zmusza skórę do pracy, która z roku na…

Czytaj więcej
Pielęgnacja twarzy Konin

Pielęgnacja twarzy

Po co pielęgnacja twarzy mężczyźnie – przecież nie noszą makijażu

 

Męska kosmetyka Konin, Pielęgnacja twarzy Konin, zabiegi dla mężczyzn Konin.

Do niedawna mężczyznom na ogół wystarczyła woda, mydło i pielęgnacja domowa odhaczona. W przekonaniu męskiego grona pielęgnowanie twarzy było czymś wyłącznie kobiecym, ale przyszły do nas takie czasy kiedy panowie nawet jeśli nie chcą się do tego przyznać – coraz częściej sięgają po kosmetyki.

Powyższy wniosek wskazuje tylko i wyłącznie o tym,…

Czytaj więcej

Przed pierwszą wizytą u barbera

Podjąłeś decyzję o zapuszczeniu brody, tylko nie wiesz dokładnie jak się za to zabrać? Masz ochotę spróbować golenia na mokro, ale zastanawiasz się jakiej długości włos musi zdobić Twoją twarz, żeby był odpowiedni pod brzytwę (szawetkę)? Internet mówi do Ciebie niezrozumiałym językiem albo zwyczajnie nie masz czasu i chęci spędzać swoich cennych minut przed komputerem szukając odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego zarostu? Jest sposób dużo łatwiejszy i jesteś w…

Czytaj więcej

Golenie brzytwą

Golenie twarzy brzytwą jest mniej popularnym zabiegiem niż pielęgnacja brody czy zarostu maszynką. Wielu panów traktuje ten zabieg, jako coś ekskluzywnego, a przecież dawniej mężczyźni nie wyobrażali sobie rozpoczęcia dnia bez rytuału golenia twarzy. Muszę przyznać się, że sam byłem zawsze ciekaw, gdy mój Dziadek golił się przy pomocy brzytwy, mydła w małej misce i pędzla. Po wszystkim kropił się wodą kolońską – zawsze miał ją schowaną w szafce….

Czytaj więcej

Jakość sprzętu ma znaczenie

Na sukces salonu fryzjerskiego składa się wiele elementów. Podstawową kwestią są oczywiście umiejętności oraz doświadczenie fryzjerów i barberów, którzy w nim pracują. Jednak jakość usług w dużej mierze zależy od używanego sprzętu i akcesoriów fryzjersko-barberskich.

Ze sprzętem , na którym pracują fryzjerzy i barberzy jest jak z samochodem. Ten tańszy, starszy jak i ten wyższej klasy dowiozą nas do celu, ale komfort jazdy w każdym z nim będzie się znacząco…

Czytaj więcej

Dobór odpowiedniego cięcia

Dobre cięcie i dobranie odpowiedniej fryzury to kwestia indywidualna. Można mówić, że w 2019 roku modne będą grzywki wycięte nad karkiem lub nieco fantazyjne długie boki i tył, a góra wycięta na rekruta – czy podążałbyś za taką modą?

Nie wszystkie fryzjerskie trendy pasują do każdego kształtu twarzy i rodzaju włosa, a to najważniejsze elementy w dobrze odpowiedniego cięcia.

TWARZ KWADRATOWA uznawana jest za najbardziej męską. Przy takim kształcie włosy powinny…

Czytaj więcej

Nie raz zauważyłeś, że fryzjer modelując Twoją fryzurę używa kosmetyków, których próżno szukać na półkach w supermarkecie, bądź w drogerii. Już samo to każe podejrzewać, że profesjonalne kosmetyki do włosów różnią się od tych z drogerii. Na czym jednak polegają te różnice? Czy tylko na cenie? Warto to sprawdzić.
Podstawowa różnica między profesjonalnymi kosmetykami do stylizacji włosów ,a drogeryjnymi polega na stężeniu substancji aktywnych . W tych pierwszych…

Czytaj więcej
12