Nasi Barberzy i Styliści

Jeśli cenisz sobie usługi na najwyższym poziomie – zapraszamy. U nas poczujesz się jak u siebie w domu. Poniżej przedstawiamy wszystkich naszych barberów i stylistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży „cięcia” i „szlifowania” brody. Znajdziesz się w dobrych rękach i nie opuścisz nas bez wspaniałego samopoczucia.

team
Justyna
Fryzjer
Cześć! Jestem Justyna.
Fryzjerstwo to moja pasja, którą zgłębiam uczestnicząc w licznych szkoleniach. Czas po pracy spędzam na treningu na siłowni, który kształtuje nie tylko ciało,
ale również siłę charakteru. Poza pracą interesuje się również
modą oraz wizażem.
team
Tomek
Barber
Cześć, na imię mam Tomek.
Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, ale odkąd poznałem barbering
to on stał się moją pasją
i jednocześnie sposobem na życie!
Lubię dobrą muzykę,
skateboard – wolnych chwilach jeżdżę na desce.
team
Emil
Barber
Cześć, z tej strony Emil,
cieszę się że mogę oszlifować Państwa brody.
Zadowolenie po wizycie
jest dla mnie czymś ważnym.
Czas wolny?
Brzytwę zamieniam na aparat ! Lubię też koncerty.
team
Rafał
Fryzjer
Witam, na imię mam Rafał.
Z Fabryką związany jestem od początku jej powstania. Stanowisko, które obejmuję to fryzjer. Co cenię w swojej pracy? Ludzi pozytywnie nakręconych
i kontakt z drugą osobą. Wolną chwilę poświęcam na podróże – miłośnik polskiego morza.
team
Justyna
Kosmetolog
Pracując w Fabryce Diamentów spełniam się i pomagam Naszym klientom zwalczać problemy skórne z jakimi zmagają się na co dzień. Szeroki wachlarz Naszych usług pomaga mi spełniać się w wielu dziedzinach kosmetologii. Interesuję się psychologią, więc wolny czas spędzam w książkach pogłębiając swoją wiedzę
na ten temat.
team
Malwina
Kosmetolog
Tutaj Malwina!
Jestem kosmetologiem, specjalizuję się głównie w pielęgnacji cery dojrzałej. Zabiegi anti-aging to moja specjalność. Swój wolny czas poświęcam rodzinie, dobrej literaturze, czasem lubię też pojeździć na rolkach.
team
Marcin
Fryzjer
Jestem barberem i pracuję w zawodzie od 27 lat. Moją pasją są włosy, broda i wszystko, co związane z fryzjerstwem. Stosuję nowoczesne metody technik strzyżenia, wracam też do starej szkoły, często też mieszam te style. Daje to rewelacyjne i jedyne w swoim rodzaju wyniki. W wolnym czasie śledzę wszelkie nowinki we fryzjerstwie jak i barberingu.
team
Ewelina
Fizjoterapeutka
Witajcie. Ponoć jestem znana i ceniona w regionie w swej dziedzinie. Mam doświadczenie i praktykę. W Fabryce Diamentów wykonuję masaż leczniczy, sportowy oraz drenaż limfatyczny. Potrafię znaleźć źródło problemu i co ważne pomóc i uśmierzyć ból. W wolnych chwilach uwielbiam podróże małe i duże z moją rodziną i przyjaciółmi.
team
EMILIA BĄGARD
Kosmetolog
Cześć! Jestem Emilia, kosmetolog z wykształcenia ale przede wszystkim z zamiłowania. Chętnie zajmę się pielęgnacją Twojej skóry, niwelowaniem jej defektów, jak również zaproszę na chwilę relaksu podczas masażu. Jestem również absolwentką szkoły wizażu. Wydobywanie i podkreślanie ludzkiego piękna za pomocą makijażu to moja pasja.
team
LENA OLSZEWSKA
Fryzjer
Cześć! Jestem Lena. Z zawodu i pasji jestem fryzjerem. W strzyżeniu i stylizacji włosów zawsze staram się dążyć do perfekcji. Poza pracą mam wiele hobby, głównym jest muzyka
– ona pozwala wyrażać mi swoje emocje.
team
SARA ZAŁUSTOWSKA
Fryzjer
Cześć, tutaj Sara. Sprawicie mi wielką przyjemność odwiedzając mnie w Fabryce Diamentów, ponieważ bardzo lubię zajmować się męskimi głowami…bez podtekstów :p Oprócz pracy w czasie wolnym lubię podróżować, jeździć na rowerze i oglądać dobre filmy, czasem też czytać książki i oczywiście tarmosić mojego kota.