Umów się do fryzjera przed I Komunią

Umów się do fryzjera przed I Komunią

Umów się do fryzjera przed I Komunią

Profesjonalny salon fryzjerski dla chłopca i  dla taty

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka i rodziny. Warto ten dzień zaplanować i przygotować tak aby nic Was nie zaskoczyło tuż przed. Okres przygotowań w szkole i kościele trwa sporo czasu ale i rodzice mają sporo na głowie przed taką uroczystością.  Organizują przyjęcia, obiady rodzinne, kupują dodatki i zamawiają torty, wysyłają zaproszenia, kupują odpowiednie stroje. A co jeśli w całym tym zawirowaniu zapomnisz o fryzjerze? Na ostatnią chwilę zawsze jest problem poszukać termin u dobrego fryzjera. Warto wcześniej zarezerwować wizytę w profesjonalnym salonie fryzjerskim dla chłopca i  dla taty. Wtedy masz pewność, że fryzura i broda będą ogarnięte. Będzie można spokojnie pozować do rodzinnych fotografii.

Junior cięcie dla chłopców i męskie cięcie dla taty.

W naszym salonie wykonujemy junior cięcie dla chłopców w cenie 43 zł, męskie cięcie dla taty 65 zł, oszlifowaną brodę 65 zł oraz Combo 118 zł. Polecamy się również z retuszem siwych włosów. Wizyty możesz zarezerwować online na www.booksy.com lub dzwoniąc do nas T: 607053235

Wiemy też, że jest to stresujący czas dla małych dżentelmenów dlatego przygotowaliśmy ofertę na masaże dla dzieci. Jest to masaż relaksacyjny całego ciałka wspaniałymi dziecięcymi zapachami i kolorami ( spokojnie zmywalnymi) w cenie 99 zł. Jest to również odjechany prezent na I Komunię św. Bon podarunkowy na masaż dla dzieci.

Zapraszamy do rezerwacji wizyt przed I Komunią świętą.

Udostępnij ten wpis