Witaj wiosna w Fabryce Diamentów

Witaj wiosna w Fabryce Diamentów

Witaj wiosna w Fabryce Diamentów to wydarzenie na które zapraszamy Was przez cały tydzień w dniach 20-25.03.2023. Oprócz tego, że możecie skorzystać z profesjonalnego cięcia włosów i brody specjalnie na wiosnę przygotowaliśmy dla naszych Klientów mnóstwo atrakcji, które będą towarzyszyć wizytom. Do współpracy zaprosiliśmy lokalnych przedsiębiorców, którzy też na wiosnę szykują swoje nowości. Cel wydarzenia: wyciśnij z tej wiosny 2023 ile się da.

Plan wydarzeń:

20.03.2023 (poniedziałek) V-one wódka ma dla Was przepisy na drinki z wykorzystaniem wódek smakowych. Poczujemy owoce i miętę. Do degustacji w tym dniu mamy dla Was wódkę smakową TRZY JAGODY. Wiosna to czas kiedy zaczynamy wycieczki, spacerki, pikniki i grille więc TRZY JAGODY będą miłym towarzystwem.

21.03.2023 ( wtorek) firma AjGroup z Modły zaprezentuje swoje peleryny przeciwdeszczowe bo przecież może nas spotkać wszędzie wiosenny deszcz. Ciekawa filozofia firmy, warto poznać co interesującego robią.

22.03.2023 (środa) wiosenna kolekcja ubrań od Jack Black idealna do inspiracji na przewietrzenie szafy na wiosnę. Zobaczycie przygotowane stylizacje i będziecie mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firmy.

23.03.2023 (czwartek) propozycje przeciwsłonecznych okularów od Elżbieta Radziszewska Centrum Okulistyczno-Optyczne, idealne do wpatrywania się w wiosenne słońce, długo podczas leżenia na trawie.

24.03.2023 (piątek) typowo męska biżuteria od ADOR na te bardziej poważne okazje i na co dzień, dodatki pomagają w dobrej stylizacji. Całościowo.

25.03.2023 (sobota) dzień z marką Organic Life producentem kosmetyków również typowo męskiej linii, która znajdziecie w naszym salonie. Zarówno do pielęgnacji włosów, ciała, dłoni i twarzy. Towarzyszyć nam będzie urocza przedstawicielka tej firmy.

Każdego dnia w godzinach naszej pracy zapraszamy na spotkania, rozmowy i spędzenie miło pierwszego tygodnia wiosny.

My ze swojej strony mamy dla Was promocję na PAKIET zabieg KOKTAJL WITAMINOWY na twarz + zabieg odżywczy na dłonie w cenie 195 zł ( możesz kupić przez cały tydzień a wykorzystać do końca września 2023). Mamy także nowość zabieg MAXI GLOW w cenie 249 zł. Przez cały tydzień mamy także rabat na kosmetyki 10 %. Wyposaż swoją kosmetyczkę kosmetykami po brzegi.

Przepisy na drinki:

KUP:

STACJONARNIE W SALONIE
U L . M I C K I EWI C Z A   2 3 / 1 5
6 2 – 5 0 0 K O N I N
ZAPŁAĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ

TELEFONICZNIE
607235053

ZAPŁAĆ BLIKIEM LUB PRZELEWEM

Udostępnij ten wpis