Usługi fryzjerskie.

Usługi fryzjerskie.

Czego pragną mężczyźni?

Na pozór trudne pytanie ale my znamy odpowiedź – nasze usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne.

Kompleksowe miejsce gdzie znajdziesz: usługi fryzjerskie, barberskie i kosmetyczne.

Daliśmy Klientom Fabryki Diamentów w Koninie — mężczyznom kompleksowe miejsce w zakresie usług fryzjerskich, barberskich i kosmetycznych, którego do tej pory nie było w Koninie.

W naszej ofercie znajdują się:

  • męskie cięcie,
  • junior cięcie,
  • szlifowanie brody,
  • golenie twarzy brzytwą,
  • golenie głowy brzytwą,
  • przycięcie wąsa,
  • farbowanie włosów,
  • farbowanie brody,
  • retusz siwych włosów,
  • zabiegi trychologiczne – poprawiające kondycję skóry głowy i włosów.

Pomagamy w walce z łupieżem, przetłuszczaniem się czy wypadaniem włosów.

Usługi fryzjerskie Konin to dobry wygląd

Dużym zainteresowaniem cieszą się także takie zabiegi jak pielęgnacja dłoni i stóp, depilacja woskiem i depilacja laserowa oraz drobne zabiegi kosmetyczne jak regulacja brwi czy depilacja uszu i nosa. Podczas wizyty u nas można napić się whisky i przykładowo zapalić cygaro. Poczytać typową męską prasę na czerwonej, stylowej kanapie. Poczuć się luksusowo a zarazem swobodnie. Luksus w tym przypadku nie oznacza wygórowanych cen za usługi a wysoką jakość za odpowiednią cenę. Nie wykonujemy zabiegów dla kobiet. Mężczyzna traktowany jest priorytetowo, a nie jako „zapchaj dziura” między jedną klientką a drugą. Nasz salon utrzymany jest w wyjątkowym męskim stylu. Ciemne kolory, surowe wnętrze, techniczne szczegóły i typowo męskie gadżety to znaki dla nas charakterystyczne.

Dajemy Klientom sposób na wykorzystanie swojego czasu, który poświęcają na obcięcie włosów, zadbanie o brodę, zrobienie paznokci czy zrelaksowanie podczas masażu w najlepszy sposób. Wiemy jak o to trudno, bo wszyscy są zagonieni. Szanujemy czas naszych Klientów i rezerwujemy dla nich wizyty, tak aby każdy mógł powiedzieć „to jest mój czas”. Jest to miejsce dla wszystkich, ale nie dla każdego. Marka jest ekskluzywna, luksusowa, profesjonalna, elegancka. Dzięki nam mężczyzna buduje swoją pewność siebie w kontaktach z innymi poprzez dobry wygląd.

pielęgnacja włosów Konin

Wysoka jakość i profesjonalizm naszych usług.

Zdobywanie świata zaczyna się właśnie u nas. Nie jesteśmy najtańszym salonem fryzjerskim w Koninie ale jakość i profesjonalizm naszych usług są adekwatne do naszych cen. Według znanej maksymy nie ma rzeczy dobrych i tanich, a tylko najlepsze rzeczy są wystarczająco dobre. Mamy również szereg pakietów, które zapewniają Klientom korzyści finansowe. Projekt lojalnościowy, który daje Klientom dodatkowe nagrody i bonusy. Klient może odczuć, że wszystko w salonie i każdy z pracowników jest specjalnie dla niego. Może czuć się luksusowo. Zatrzymać w zabieganym świecie. Zostać po zabiegu/usłudze tak długo jak chce, wypić kawę, drinka, poczytać prasę czy książkę, obejrzeć jakiś program czy film na Netflixie.
Klienci korzystający z naszych usług doceniają, że szanujemy ich ciężko zarobione pieniądze i dajemy im możliwość wydania ich właśnie na męskie potrzeby. Jednym słowem jesteśmy salonem dla mężczyzn dążących do perfekcji.

Sprawdź nasze usługi fryzjerskie dla mężczyzn. Usługi fryzjerskie Konin

perfekcyjna broda Konin

Udostępnij ten wpis