Zbiórka środków na odnowę fortepianu Bechstein

Zbiórka środków na odnowę fortepianu Bechstein

Fabryka Diamentów przekazała swój dochód w dniu 6 październik 2020 na renowację fortepianu Bechstein.

Trwająca cały dzień zbiórka środków na odnowę fortepianu Bechstein, który stoi w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Koninie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów i przyjaciół salonu.

Odwiedziło nas wiele wspaniałych osób związanych z I Liceum Ogólnokształcącym oraz z Koninem. Gościliśmy na fotelach fryzjerskich dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie Pana Damiana Kruczkowskiego, który jednocześnie jest absolwentem I LO. Był  z nami również Alan Woźniak – Przedstawiciel Stowarzyszenia Absolwentów i sympatyków I LO w Koninie. Na fotelu fryzjerskim zasiadł poseł na Sejm RP Pan Leszek Galemba, który również wspomógł ratowanie konińskiego fortepianu. Oszlifować brodę a przy okazji wspomóc szczytny cel zawitał również pan Waldemar Wunsz – pastor parafii ewangelicko – augsburskiej w Koninie. Był z nami koniński aktywista, nasz klient i przyjaciel Jarek Koźlarek.

Miło nam było gościć przedstawicielki I LO z wicedyrektor panią Emilią Bugaj oraz panią Hannę Nowak wieloletnią wspaniałą nauczycielkę języka polskiego z I LO. Dziękujemy absolwentom I LO, którzy w tym dniu skorzystali za naszych usług i wspomogli naszą akcję.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Fabryki Diamentów za charytatywne szlifowanie na rzecz konińskiego Bechsteina.

Fortepian Bechstein stojący w auli I Liceum Ogólnokształcącego pochodzi z 1923 roku. Fabryka Diamnetów przekazała 3000 zł na renowację konińskiego fortepianu. Zachęcamy do przyłączenia się do szczytnej akcji, która posłuży wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Można wpłacać pieniądze bezpośrednio na „zrzutkę” założoną specjalnie na tą akcję.Udostępnij ten wpis