Przed pierwszą wizytą u barbera

Przed pierwszą wizytą u barbera

Podjąłeś decyzję o zapuszczeniu brody, tylko nie wiesz dokładnie jak się za to zabrać? Masz ochotę spróbować golenia na mokro, ale zastanawiasz się jakiej długości włos musi zdobić Twoją twarz, żeby był odpowiedni pod brzytwę (szawetkę)? Internet mówi do Ciebie niezrozumiałym językiem albo zwyczajnie nie masz czasu i chęci spędzać swoich cennych minut przed komputerem szukając odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego zarostu? Jest sposób dużo łatwiejszy i jesteś w stanie „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”! Wystarczy umówić się na wizytę do barbera. Uzyskasz u niego odpowiedzi na męczące Cię pytania, a przy okazji możesz zrobić sobie pierwsze porządki na swojej twarzy a przecież wiosna jest na to idealną porą.

Zastanawiasz się pewnie teraz, czy przed pierwszą wizytą musisz coś wiedzieć, czy Twoja broda ma już wystarczającą długość żeby pokazać się z nią u golibrody? Odpowiedź jest prosta – to Barber ma wiedzieć Ty masz się pojawić i zrelaksować. Nawet jeśli okaże się, że z jakichś powodów nie będzie można Cię „oszlifować” to nadal zyskujesz, ponieważ wyjdziesz z głową pełną wiedzy i gotowy do dalszego działania. Dowiesz się jak pielęgnować swoją brodę i skórę pod nią oraz jak dbać o skórę po goleniu.
Podpowiemy jakich kosmetyków używać z jaką częstotliwością i dlaczego. Czego używać do rozczesywania brody i czego używać do domowego golenia. Oczywiście powiemy Ci, jak często powinieneś się pojawić u barbera aby ogarnąć swoją brodę, bo jeśli chodzi o golenie to sprawa jest dużo prostsza.

Odwiedzić barbera może każdy: z brodą, bez brody, z wąsem czy z zarostem. Bez wahania umawiajcie się, wpadajcie w odwiedziny na kawę, drinka czy piwo.

Do zobaczenia!

Tomasz Juszczak
Barber w salonie Fabryka Diamentów

Udostępnij ten wpis