Zabiegi Trychologiczne

Zabiegi Trychologiczne

Trychologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich dolegliwości związanych z ludzką skórą głowy i włosami. Nazwa „trychologia” pochodzi od greckiego słowa trikhos, co oznacza „włos”. Jako dziedzina medycyny ma swój początek w 1860 r w Londynie. Trychologię wprowadzono po raz pierwszy jako specjalizację studiów w Wielkiej Brytanii pod koniec XIX wieku.

Większość z nas lubi proste i skuteczne rozwiązania. Bezinwazyjne, bezbolesne i relaksujące.
Takim zabiegiem jest infuzja tlenowa!

 

Peeling skóry głowy 89 zł

Peeling skóry głowy przy strzyżeniu 79 zł

 

Trichoterapy Scalp (peeling + mycie + tlenoterapia + tonik)

Wyjątkowa rewitalizacja i poprawa kondycji skóry głowy. Zabieg działa dotleniająco i relaksująco. Efektem zabiegu jest oczyszczona, dotleniona skóra głowy, załagodzone stany zapalne. Peeling skóry głowy, masaż skóry głowy, tlenoterapia i infuzja tlenowa.

cena 169 zł

w pakiecie pięciu zabiegów 149 zł

w pakiecie z brodą 289 zł

 

Trichoterapy Head Spa (peeling + mycie + tlenoterapia + tonik + ampułka)

Zabieg dający wyjątkowe uczucie relaksu i odprężenia, połączony z silną rewitalizacją i poprawą kondycji skóry głowy i włosów. Stymuluje włosy do wzrostu. Wycisza ból głowy i łagodzi dolegliwości skórne. Uczucie ciepła i zimna miesza się ze sobą w czasie zabiegu dając wyjątkowe odczucia. Efektem jest oczyszczona, dotleniona i zrewitalizowana skóra głowy oraz aksamitne, mocne włosy. Peeling skóry głowy, masaż skóry głowy, tlenoterapia i infuzja tlenowa na skórę głowy i włosy.

cena 199 zł

w pakiecie pięciu zabiegów 179 zł

w pakiecie z brodą 359 zł

 

Infuzja tlenowa na brodę (peeling + mycie + tlenoterapia + tonik)

Wyjątkowa rewitalizacja i poprawa kondycji skóry twarzy oraz zarostu. Zabieg działa dotleniająco i relaksująco. Efektem zabiegu jest oczyszczona, dotleniona skóra, załagodzone stany zapalne. Peeling skóry twarzy, masaż skóry twarzy, tlenoterapia i infuzja tlenowa.

cena 169 zł

w pakiecie pięciu zabiegów 149 zł

 

Infuzja tlenowa na brodę z ampułką (peeling + mycie + tlenoterapia + tonik + ampułka)

Zabieg dający wyjątkowe uczucie relaksu i odprężenia, połączony z silną rewitalizacją i poprawą kondycji skóry twarzy i zarostu. Nieweluje dolegliwości skórne. Skóra twarzy jest oczyszczona, dotleniona i zrewitalizowana, struktura włosa staje się mocniejsza. Peeling skóry twarzy, masaż skóry twarzy, tlenoterapia i infuzja tlenowa z dobraną odpowiednio ampułką.

cena 199 zł

w pakiecie pięciu zabiegów 179 zł

Udostępnij ten wpis