Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy Konin

Pielęgnacja twarzy

Po co pielęgnacja twarzy mężczyźnie – przecież nie noszą makijażu

 

Męska kosmetyka Konin, Pielęgnacja twarzy Konin, zabiegi dla mężczyzn Konin.

Do niedawna mężczyznom na ogół wystarczyła woda, mydło i pielęgnacja domowa odhaczona. W przekonaniu męskiego grona pielęgnowanie twarzy było czymś wyłącznie kobiecym, ale przyszły do nas takie czasy kiedy panowie nawet jeśli nie chcą się do tego przyznać – coraz częściej sięgają po kosmetyki.

Powyższy wniosek wskazuje tylko i wyłącznie o tym, iż mamy do czynienia z gronem otwartych odbiorców w Koninie na kosmetologów w Fabryce Diamentów.

Męska pielęgnacja twarzy jest tematem który niezwykle interesuje nasz salon ponieważ jako pierwsi i jedyni w Koninie zajmujemy się tak kompleksowo mężczyznami. Często zdarza się tak, że mężczyzna podkrada kosmetyki partnerce, żonie, siostrze czy mamie a wszystko spowodowane jest tym, że nie zna możliwości które otwiera świat na jego męskie potrzeby. To nic złego, ale męska skóra różni się od kobiecej pod wieloma względami.

Oczywistym jest fakt, że niektóre czynności są uniwersalne i wykonywane niezależnie od płci. Mam tu na myśli oczyszczanie twarzy czy jej nawilżanie kremami. Do oczyszczenia twarzy nie należy stosować mydła, ponieważ to ono wysusza naszą skórą a co za tym idzie – przyczyniamy się do powstawania nierówności na twarzy czyli niechcianych zmarszczek, a tego każdy niezależnie od wieku nie chce przyspieszać. Drugim elementem, którego należy się wystrzegać jest mycie twarzy żelem pod prysznic. Choć wiem, że kobiety nie wpadłyby na ten pomysł, ale zdaje się, że mężczyźni nie dostrzegają różnicy między skórą na twarzy a resztą swojego ciała. Ale uczymy się całe życie, nie wszystko musimy wiedzieć od razu tak więc warto poprosić o poradę profesjonalistę, który zawsze służy pomocą. Nasz salon specjalizuje się w męskiej pielęgnacji więc męska część Konin ma swoje miejsce na mapie.

Mam wiadomość która ucieszy każdego czytającego ten artykuł: to nie data urodzenia decyduje o kondycji skóry, a umiejętność dbania o nią.

Oto codzienne męskie minimum:

OCZYSZCZENIE żelem do mycia twarzy bądź innym preparatem zaleconym przez Specjalistów. Dzięki tej niezwykle szybkiej i prostej czynności usuniemy pyły, kurz i zanieczyszczenia środowiska. Często nie są one widoczne gołym okiem, a jednak gromadzą się one każdego dnia.

NAWILŻANIE

Produkt ten dobierany jest do każdego klienta. Każda skóra wymaga innego podejścia tak więc przy indywidualnych konsultacjach służymy wszelkimi poradami oraz wskazówkami.

Te pięć minut każdego poranka sprawi, że nie tylko będziesz wyglądać lepiej, ale też będziesz się lepiej czuł. Nie musisz się z tego zwierzać kolegom chociaż sądzimy, że i tak nie unikniesz pytań jak z dnia na dzień zaczniesz wyglądać jak Młody Bóg.

Polecamy też pielęgnacja twarzy dla Pań.

Udostępnij ten wpis