Tlenoterapia, czyli infuzja tlenowa

Tlenoterapia czyli infuzja tlenowa.

Tlenoterapia, czyli infuzja tlenowa

Co to jest?
To odmładzający zabieg bezinwazyjny i zupełnie bezbolesny. Opiera się na technologii tlenu hiperbarycznego (tlenu pod ciśnieniem). Odpowiednio stężony tlen pod ciśnieniem aplikowany jest bezpośrednio w skórę, przenosi aktywne składniki z preparatu kosmetycznego w głąb skóry. Kosmetyki zawarte w ampułce dobierane są odpowiednio do rodzaju cery i jej problemów, po uprzednim dokładnym pomiarze i analizie skóry. Wszystko dzieje się nie tylko na zewnętrznych warstwach skóry, ale również w głębszych warstwach komórkowych.

Po co?

Skóra, która pozbawiona jest odpowiedniej ilości tlenu, starzeje się szybciej, cera szarzeje, a wszystkie procesy regeneracji komórkowej spowalniają się. W efekcie powstają widoczne zmarszczki, przebarwienia i występuje ogólne osłabienie kondycji skóry. W tym momencie bardzo ważne jest to, aby najgłębsze warstwy skóry na poziomie komórkowym zostały dotlenione.

Jakie daje efekty?

Infuzja tlenowa zapobiega utracie wody, zwiększa jędrność skóry, dodaje blasku i zdrowego koloru. Redukuje zmarszczki, zmniejsza napięcie. Efekty infuzji są natychmiastowe, widać je po pierwszej wizycie w gabinecie. Zabiegi infuzji można wykonywać w postaci serii lub jednorazowo.

EFEKTY:

-rozjaśnienie przebarwień
-lepsze ukrwienie skóry
-zwiększenie metabolizmu komórkowego
-wypełnienie i poprawienie konturów twarzy
-redukcja cienkich linii zmarszczek
-złagodzenie trądziku i stanów zapalnych
-przyspiesza proces gojenia się blizn i ran

Udostępnij ten wpis