Depilacja laserowa, czyli zapomnij o codziennym goleniu!

Depilacja laserowa Konin

Depilacja laserowa, czyli zapomnij o codziennym goleniu!

Depilacja mężczyzn to stosunkowo nowy temat, który zaistniał wraz ze zmieniającymi się standardami męskiego wyglądu. Panowie, doceniając komfort gładkiego ciała coraz częściej decydują się na laserowe usuwanie owłosienia, ponieważ przynosi ono szybki efekt, pozwala zaoszczędzić czas przeznaczany wcześniej na golenie, a także niweluje przykre skutki tradycyjnego usuwania włosów, takie jak podrażnienia, zaczerwienienie, uczucie ściągnięcia oraz świąd.

W Fabryce Diamentów pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu zabieg laserowej depilacji jest bezpieczny, skuteczny i trwały. Najczęściej depilowanymi przez mężczyzn częściami ciała są pachy, kark, barki i twarz. Oprócz przyjemnego uczucia gładkiej skóry depilacja przynosi dodatkowe efekty w postaci nieosiadania na włoskach potu, dzięki czemu jego zapach jest mniej intensywny. Panowie depilują też klatkę piersiową, brzuch, plecy. Ze względów higienicznych jak i estetycznych mężczyźni decydują się również na depilację intymną, co podnosi dodatkowo poziom satysfakcji seksualnej partnerek.
Działanie lasera polega na bezpowrotnym zniszczeniu mieszka włosowego i całkowitym zahamowaniu wzrostu włosa. Podczas jednej sesji pozbywamy się 20-30% włosów. Około 4-5 zabiegów przeprowadzonych w miesięcznym odstępie czasu pozwala już na zawsze cieszyć się gładką skórą dodatkowo oszczędzając czas i zapewniając wygodę.

Udostępnij ten wpis