Zabieg detoksykujący z węglem aktywnym

Zabieg detoksykujący z węglem aktywnym

Zabieg detoksykujący z węglem aktywnym

Wszyscy żyjemy w takim pędzie, że zapominamy o najważniejszym – o sobie. Świat biegnie coraz szybciej , dzień za dniem przecieka Nam przez palce a my wciąż szukamy sposobu na to by doba trwała zdecydowanie dłużej niż trwa. Codziennie budzimy się, wpadamy w wir obowiązków, zmagamy się z ciągłym stresem, nadmiarem obowiązków. Nastały takie czasy, ze to normalne. Zapewne Ty też tak masz. I tak dzień za dniem, aż któregoś poranka spoglądasz w lustro i myślisz „kim jest ten facet w odbiciu.” Wszelkie zanieczyszczenia, czy to wynikające z zanieczyszczonej wody, czy powietrza, wpływają negatywnie na kondycję Twojej skóry. Pewnie zastanawiasz się gdzie ten blask, dlaczego Twoja skóra jest podrażniona i bardziej wrażliwa, szorstka i niemiła w dotyku, skąd te wypryski, przecież jesteś już dojrzałym mężczyzną. Zaczynasz to zauważać? Bardzo dobrze, najwyższy czas na działanie.

Może tak naprawdę nie masz pojęcia co mógłbyś z tym zrobić ? Brak Ci czasu, brak pomysłu jak zacząć? Nie szkodzi, wystarczy że trafisz w dobre ręce a Twoja skóra będzie Ci wdzięczna i zapomni Ci te kąpiele słoneczne którym nie było końca. Przecież za Nami kilka pięknych słonecznych miesięcy co jest jednoznaczne z potem, kurzem, chemicznie przetworzona żywnością, klimatyzowanymi pomieszczeniami.
Mamy dla Ciebie cudowne odkrycie, zabieg detoksykujący z węglem aktywnym, który stoczy walkę ze wszelkimi niedoskonałościami i przywróci skórze dawny blask.
Pewnie Twoją głowę nurtuje teraz mnóstwo pytań. Spokojnie, z żadnym z Nich nie zostaniesz bez odpowiedzi, na każde coś zaradzimy. Ale jedno najważniejsze powinieneś wiedzieć, maska wykorzystana podczas zabiegu silnie nawilża skórę i pochlania toksyny z jej powierzchni, więc mamy świetna wiadomość – jeśli opisany mężczyzna wyżej to tak naprawdę Ty w lustrze to do dzieła, zacznijmy już dziś. Jedyne czego potrzebujemy od Ciebie to 50 minut, w których pozwolisz Nam czynić kroki w wielkiej zmianie na lepsze. Masz o co walczyć – o zdrową, promienną skórę.

Paulina Pogorzelska

kosmetolog w Fabryce Diamentów

Udostępnij ten wpis