Elektroporacja mikroiglowa

Elektroporacja mikroiglowa- innowacja w kosmetologii i trychologii

Elektroporacja mikroiglowa

Elektroporacja mikroigłowa- innowacja w kosmetologii i trychologii

 

Co to w ogóle jest elektroporacja mikroigłowa? Jest to technika łącząca nakłucia oraz wtłaczanie preparatów w głąb skóry za pomocą prądu. Myślisz sobie po co mi to albo nie jest mi to do niczego potrzebne. A jednak jest to najlepszy zabieg jaki możesz podarować swojej skórze i jednocześnie najefektywniejszy.

Co daje elektroporacja mikroigłowa Konin? Przede wszystkim zmusza skórę do pracy, która z roku na rok robi się bardziej leniwa. Wszystkie składowe naszej skóry po tym zabiegu są postawione w stan gotowości do szybszej i lepszej pracy, aby w jak najkrótszym czasie skóra wygoiła się po nakłuciach. Dodatkowo prąd użyty w urządzeniu pozwala użytym produktom np. nawilżającym, wnikać w głębsze warstwy skóry. Nasz salon jest jedynym gabinetem w Koninie, których wykorzystuje tak zaawansowane technologie, specjalizujemy się w tego typu zabiegach, a nasi klienci są zadowoleni z efektów jakie wspólnie uzyskujemy.

Uwaga, uwaga! Twarz to nie jedyne miejsce, gdzie sprawdzi się nasz zabieg. Jak nie tylko twarz to gdzie jeszcze? Otóż SKÓRA GŁOWY to kolejne miejsce, gdzie sprawdzą się nasze mikronakłucia. Pewnie pierwsze pytanie jakie ci się nasuwa, to po co mam kłuć sobie głowę? A masz problem z wypadającymi i przerzedzającymi się włosami?  Zakola są już coraz bardziej widoczne? To właśnie elektroporacja mikroigłowa jest rozwiązaniem twojego problemu. Dlaczego ? Ponieważ stymuluje uśpione cebulki włosów do pracy oraz wzmacnia te, które do tej pory są aktywne. Nie możemy zapominać o naszych prądach, które również są częścią tego zabiegu. Podczas nakłuć wtłaczamy preparaty pobudzające porost włosów właśnie przy użyciu prądów.

Elektroporacja mikroigłowa jest terapią stosowaną w ceku uzyskania widocznego efektu młodej skóry dzięki specjalnemu działaniu na głębokie warstwy skóry. Dzięki temu, że usługa jest małoinwazyjna nie powoduje konieczności długiej rekonwalescencji. Zabieg wspomaga naturalne procesy gojenia się skóry.

Sprawdź nasze usługi: Elektroporacja mikroigłowa Konin

Udostępnij ten wpis